• +420775206032
  • info@plotykamen.cz

Betonové ploty a plotové systémy

Oplocení pozemku není pouze funkčním prvkem, který chrání soukromí majitele, ale je to především součást celkové koncepcí designu. Proto jsou v dnešní době kladené velké nároky na vzhled, kvalitu a v neposlední řáde cenovou dostupnost plotového systému. Ve spolupráci s firmou Magicrete Vám nabízíme exkluzivní řešení oplocení Vašeho pozemku – dekorační betonový plot založený na panelovém systému.

Plotové pole se skládá z následujících prvků – sloup, který funguje jako nosná konstrukce, plotové panely (vyplně mezí sloupy) a zákrytové desky, které slouží jako dokončovací prvek.Plotový systém MAGICRETE je dostupný v jednostranném i oboustranném pohledovém provedení panelu.

Montáž

Další předností systému je rychlá a ekonomická montáž. Na rozdíl od zděných plotů (z bloků, cihel, gabionu a dalších), dekorační betonový plot nevyžaduje stavbu pásového základu po celé délce. Při montáži se provádí osazení sloupů do montážních otvoru o hloubce 80 cm a o průměru 40 cm, a jejích následné zabetonování. To znamená velkou finanční a časovou úsporu při výstavbě plotu. 

 

Hlavní přednosti dekoračních betonových plotů MAGICRETE:

  • Autentický vzhled – struktura plotu věrně napodobuje přírodní kámen a cihlu, to vše za mnohem nižší cenu
  • Ekonomické řešení oplocení – panelový betonový plot MAGICRETE má vynikající poměr cena/kvalita a je cenově mnohem dostupnější
  • Variabilita – můžete si zvolit potřebnou výšku sloupů a vyplně, nebo osadit do plotového pole průhlednou část
  • Jednoduchá, rychlá a ekonomická montáž - není potřeba odlévat pásový základ pod celým plotem, což značně snižuje celkové náklady na výstavbu a zrychluje průběh montážních prací
  • Extrémní odolnost vůči povětrnostním vlivům a dlouhá životnost